Výlet 5. a 6. třídy do IQLandie

Fotogalerie - Výlet 5. a 6. třídy do IQLandie

V úterý se vydali na závěr školního roku žáci 5. a 6. ročníku na výlet do

IQLandie v Liberci.

Odměnou za celoroční práci byl celodenní pobyt v několikapatrové budově plné interaktivních exponátů ze všech oblastí lidské činnosti. A přes poledne jsme za necelou hodinu shlédli i show fyzikálních a chemických pokusů. Nebojte, bez suvenýrů jsme se domů nevraceli. Trhákem dne byla gumová atrapa slepičího vejce. Jak jinak - byli jsme přeci na výletu.

Jaroslav Pulda

Křinecký desetiboj 2017

kruhy

Fotogalerie - Křinecký desetiboj

Ve čtvrtek 22. června jsme si již poosmé zasoutěžili v

Křineckém desetiboji.

Soutěž v disciplínách  s podtitulem KOLEM DOKOLA ovládla dvojice mladých nadějí s názvem POHODA. Nepokrytě dávali radost nad ziskem smetanového dortu. Celou dobu jim ustavičně dýchaly na záda MATKY PLUKU, které si za druhé místo odnesli dort ovocný. Jako třetí skončila skupina FOFOLÁCI. Propagace firmy při soutěžích jim přihrála roládu. Mimo bodovanou soutěž se konalo zápolení ve vytváření orfických kruhů. kde přesvědčivě zvítězila jemnější část soutěžících.

Nutno přiznat, že úkolů bylo vlastně dvanáct. Tím poslední bylo horké počasí, přesto účast byla nad průměrem minulých let.

Děkujeme. že jste přišli.

Školní výlet 3., 4. a 5. třídy
Školní výlet  3., 4. a  5. třídy

Fotogalerie - Školní výlet 3., 4. a 5. třídy

Ve čtvrtek 8. června vyrazily tři třídy směr Chlumec nad Cidlinou. Strávily

příjemný den ve Fajnparku.

Dětise vyřádily na různých atrakcích, nejvíce je přitahovala autíčka, skákaly v Hopsálkově, procházely Bosov, trochu strachu zažily v Dinopralese a Hmyzákově a setkaly se i s reálnými zvířátky. Někteří si užili i netradiční lekci bubnování. Nechybělo ani občerstvení, takže zpět se všichni vraceli spokojení.

Dana Lokšová

Školní výlet 1. a 2. třída
Školní výlet žáků 1. třídy a 2. třídy

Fotogalerie - Školní výlet žáků 1. třídy a 2. třídy

Dne 20.6. byli žáci

1. a 2. třídy na školním výletu.

Nejdříve navštívili Bonsai centrum v Libčanech. Mohli zde obdivovat nejen krásné bonsaje, ale mazlili se i s morčaty, krmili a hladili kozu a další zvířátka v mini ZOO. Odpoledne děti navštívily ZOO ve Stěžerech. Dozvěděly se mnoho zajímavých informací ze života exotických zvířat. Mnohá zvířata mohly děti nejenom hladit, ale i krmit. Dětem se výlet líbil. Některá zvířátka se jim líbila tak moc, že si je chtěly vzít domů.

Mgr. Světlana Vošická

Fotbalový turnaj Libice nad Cidlinou

Fotogalerie - Fotbalový turnaj v Libici nad Cidlinou

Ve středu 21. 6. 2017 se mladší žáci naší školy zúčastnili tradičního

"fotbalového turnaje

v Libici nad Cidlinou. "

Po velmi dobrém výkonu jsme obsadili druhé místo. V rozhodujícím zápase s Libicí nad Cidlinou jsme pouze remizovali a domácí tak vyhráli turnaj díky lepšímu skóre.

Tomáš Veverka, Vladimír Hojsák

Atletická olympiáda v Kostelní Lhotě
Atletická olympiáda

Fotogalerie - Atletická olympiáda

Dne 19. 6. 2017 se dvanáct žáků 1. stupně zúčastnilo

ATLETICKÉ OLYMPIÁDY

v Kostelní Lhotě. Šikovné závodnice a závodníci vybojovali 10 diplomů. Zazářili jsme v disciplíně HOD MÍČKEM. Odnesli jsme si přezdívku „VRHAČI ZE KŘINCE“. V celkovém umístění jsme skončili na čtvrtém místě.

Ve věkové kategorii 1. a 2. třída se umístily: Adéla Němcová - 2. místo HOD MÍČKEM, 2. místo SKOK DALEKÝ , Veronika Brzobohatá - 3. místo HOD MÍČKEM

Ve věkové kategorii 3. a 4. třída se umístili: Natálie Karlasová - 3. místo SKOK DALEKÝ, Jan Kratochvíl - 2. místo HOD MÍČKEM

Ve věkové kategorii 5. třída se umístili: Karolína Zdobinská - 1. místo HOD MÍČKEM, Kristýna Dudková - 2. místo BĚH NA 400M, Michael Voborník - 1. místo BĚH NA 400M, Adam Hurych - 3. místo SKOK DALEKÝ, Patrik Holas - 2. místo HOD MÍČKEM.

Všem soutěžícím děkujeme za skvělou reprezentaci školy a budeme se těšit na další olympijský ročník.

Mgr. Pavlína Brzobohatá

Požární ochrana očima dětí
Výtvarná soutěž „Požární ochrana očima dětí7“

Fotogalerie - Výtvarná soutěž „Požární ochrana očima dětí – Záchranáři 2017“

Co napsal nymbursky.denik.cz ?

Letos jsme se opět účastnili soutěže

„Požární ochrana očima dětí – Záchranáři“.

A co je opět důležité???????

I letos jsme se opět velmi dobře umístili.

V loňském ročníku se velmi dobře umístila Alžběta Koukolová z 1.stupně a doufali jsme, že o ní ještě uslyšíme. A je to tady – Alžběta v letošním ročníku obsadila 2.místo ve své kategorii.

Velmi dobře se umístili i žáci 2.stupně. Matěj Vejvoda ze 7.třídy obsadil ve své kategorii 3.místo a Andrea Brožová ze 6.třídy místo 4..

Výš na stupních vítězů postoupily dívky 8. a 9.třídy. Karolína Novotná z 8.třídy obsadila ve své kategorii 2.místo a na stupeň nejvyšší – místo 1. – vystoupily Monika Brejtrová a Kateřina Jeníková z 9.třídy, které svou prací excelentně obsadily i 2.místo v krajském kole.

Slavnostní vyhlášení jsme si v Nymburce užili a těšíme se na příští ročník.

Dana Vajskébrová

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další > Konec >>