Provoz MŠ od 3. května 2021
Mimořádné opatření MZ

Od pondělí 3. května 2021

se umožňuje osobní přítomnost všech dětí v MŠ. Provoz MŠ bude probíhat standardním způsobem (bez omezení počtu dětí ve skupině či třídě, bez testování dětí a pro všechny děti navštěvující naší MŠ).

V Křinci 28. dubna 2021

Mgr. Tomáš Veverka

Zápis do MŠ Křinec 2021

ms_zapis

ZÁPIS  DĚTÍ  DO  MATEŘSKÉ  ŠKOLY

Na základě doporučení MŠMT se zápis k předškolnímu vzdělávání pro školní rok 2021/2022 bude konat bez osobní přítomnosti zákonných zástupců a jejich dětí.

Příjem žádostí: od 2. května 2021 do 16. května 2021

Co je třeba k zapsání dítěte k předškolnímu vzdělávání:

•  Vytištěná a vyplněná žádost o přijetí do MŠ
  •  Rodný list dítěte (stačí prostá kopie)
  •  Vytištěný a vyplněný evidenční list s potvrzením od praktického lékaře o splnění všech stanovených pravidelných očkování (potvrzení od lékaře není nutné u dítěte, které bude plnit povinnou předškolní docházku)
  •  Přihlášku ke stravování
  •  Povinnost plnit předškolní vzdělávání mají děti, které dosáhnou do 31.8. 2021 pěti let

Vše lze vytisknout z webových stránek školy Mateřská škole -> Dokumenty

Způsob odevzdání žádostí:

•  Do datové schránky školy: xmcu5rx
  •  Poštou nebo osobně do schránky MŠ, v zalepené obálce označené ZÁPIS DO MŠ, doručovací adresa: MŠ Křinec 340, 289 33 Křinec
  • Osobní podání: v případě osobního podání žádosti zákonným zástupcem dítěte je nezbytné smluvit si předem schůzku tak, aby nedošlo k vyšší koncentraci a k vyššímu pohybu osob v prostorách školy
  •  Telefonicky: 603 51 06 52

Vážení rodiče,

připomínáme Vám platbu (zálohu) na stravné – číslo účtu: 22 00 50 99 43/2010

Děti do 6 let: - polodenní - 640,- Kč, celodenní - 840,- Kč

Děti nad 6 let: - polodenní - 760,- Kč, celodenní - 960,- Kč

Platba musí být provedena do konce srpna 2020, pokud chcete, aby Vaše dítě nastoupilo od září do mateřské školy.

Úhrada školného

Úplata za příslušný kalendářní měsíc je splatná do patnáctého dne stávajícího kalendářního měsíce podle stanoveného harmonogramu (§ 6 odst. 7 vyhlášky č. 14/2005 Sb.)

Harmonogram úhrad školného

• -  v září na období září – prosinec, tj. 4 měsíce (do 14.9. 2020 – 1300,- Kč)
  • -  v lednu na období leden – březen, tj. 3 měsíce (do 14.1. 2021 – 975,- Kč)
  • -  v dubnu na období duben – červen, tj. 3 měsíce (do 14.4. 2021 – 975,- Kč)

Školné je nutné uhradit ve stanovených termínech,

preferujeme uhradit částku na celý školní rok 3250,-Kč

Školné lze hradit:

Bezhotovostně: na účet č. 22 00 50 99 43/2010

Pro správnou identifikaci platby je nutné do poznámky uvést: příjmení a jméno dítěte.

Kompletní dokument ke stažení ve formátu pdf zde.

msdetikreslene

CO DĚTI POTŘEBUJÍ DO ŠKOLKY:

• -  bačkorky na přezutí –s pevnou patou, ne pantofle !!!
  • -  pyžamo -1x týdně (doma vyprat)
  • -  oblečení a obuv na zahradu -obměňuje se podle ročního období
  • -  oblečení do třídy, náhradní oblečení
  • -  náhradní spodní prádlo
  • -  nepromokavou obuv, pláštěnku

DĚTI BY MĚLY MÍT SVÉ VĚCI OZNAČENÉ,

NEDOCHÁZÍ TÍM K ZÁMĚNĚ

Dětský den v MŠ
Dětský den - Koťátka

Dětský den

Fotogalerie - Dětský den v MŠ

Masopust u Koťátek
masopustní rej

Fotogalerie - masopustní rej

MASOPUSTNÍ REJ U KOŤÁTEK

Jako každý rok, tak i letos, se děti představily v různých kostýmech. Užily si promenádu, hry a soutěže, a nejvíce oblíbenou „diskotéku“ v maskách.

Za třídu „Koťátek“ Kamila Kočová

Povolání a řemesla - Koťátka
Povolání a řemesla

Fotogalerie - Povolání a řemesla

V únoru jsme si ve třídě „Koťátek“ zkoušeli ztvárnit různá

„POVOLÁNÍ A ŘEMESLA“.

Například jsme si zahráli na popeláře. Povídali jsme si o tom, proč je důležité udržovat přírodu v čistotě a jak předcházet jejímu znečištění. Naučili jsme se novou písničku o třídění odpadů, při které jsme roztřídili připravený „odpad“ do správných kontejnerů.

Jiný den se z nás stali pekaři a cukráři. „Upekli“ jsme si koláčky s tvarohem a mákem. Moc se nám povedly. Byli jsme moc šikovní, a proto nás čekala sladká odměna.

Za třídu „Koťátek“ Romana Chlíbková a Kamila Kočová

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>