Zápis dětí do MŠ 2018/19 - rozhodnutí o přijetí

ZÁPIS DĚTÍ DO

MATEŘSKÉ ŠKOLY V KŘINCI

VE ŠKOLNÍM ROCE 2018/2019

Rozhodnutí o přijetí je ke stažení v pdf  dokumentu zde.

Kolínská řepařská drážka
kolindrazka

Fotogalerie - Kolínská řepařská drážka

Znovuobnovená část trasy nejstarší

polabské řepařské drážky

nabízí příjemný výlet vlakem, taženým parní nebo dieselovou lokomotivou po úzkorozchodné trati .

Divadlo „Kniha pravěků“
divadlopravek

Fotogalerie - Divadlo „Kniha pravěků“

Divadlo „Kniha pravěků“

2.5. 2018

Čarodejnice

Fotogalerie - Čarodějnice

Do mateřské školy se ráno 27.4. slétli čarodějové a čarodějnice a začal

„Čarodějnický rej.“

Děti se naučily čarodějnické zaklínadlo, písničku, míchaly lektvary a soutěžily. Vše zakončily sladkou odměnou.

Návštěva knihovny

Fotogalerie - Návštěva knihovny

Měsíc březen je všem znám nejen jako měsíc jara, ale také jako měsíc knihy. O tom, že v naší školičce klademe velký důraz na rozvíjení komunikace, s níž úzce souvisí četba a kladný vztah ke knihám, svědčí i

návštěva knihovny.

Děti hned u dveří přivítala příjemná a usměvavá paní knihovnice, která je seznámila s chodem celé knihovny, zarecitovala verše a přečetla krátkou pohádku. Po zajímavé přednášce si měly děti možnost samy vybrat knihy svých představ a prohlížet si je.

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>