Přespolní běh – okresní kolo

Přespolní běh

V pondělí 10. 10. 2022 se žáci naší školy zúčastnili přespolního běhu, který se konal stejně jako každý rok v Nymburce. Běžecké tratě vedly skrz krásnou přírodu podél řeky Labe na nymburském Ostrově. Počasí nám také přálo, podmínky k běžeckému závodu byly proto více než dobré.

Žáci závodili v několika kategoriích. Konkurence byla velká, jelikož se závodů zúčastnilo 17 základních škol z celého okresu. I přesto se naši žáci dokázali v některých kategoriích umístit solidně. Všichni si zaslouží pochvalu za odvedený výkon.

Výsledky závodů:

Kategorie III. dívky (Mouchová, Bobková, Typltová, Kubíčková, Sladkovská, Bukovicová) – 11. místo

Kategorie IV. dívky (Koukolová, Knotková, Hurychová, Sladkovská, Jeníková) – 13. místo

Kategorie III. chlapci (Buroň, Vízner, Němec, Turčín, Petrtýl) – 14. místo

Kategorie IV. chlapci (Vrabec, Seres, Hájek, Macoun, Pařez) – 17. místo