Florbal 8. a 9. tříd – okresní kolo

V pátek 3. 11. 2023 se žáci školy zúčastnili tradičního turnaje ve florbale, který se konal v nově zrekonstruované BIOS sportovní hale v Poděbradech. Letošního ročníku se zúčastnilo 12 škol.

Ve skupině jsme narazili na Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk, kde jsme prohráli zcela jasně 5:1, a na ZŠ Juventa Milovice, kde jsme měli více ze hry my, ale nedokázali jsme proměnit šance a opět jsme prohráli, tentokrát 1:0.
V osmifinále jsme prohráli s žáky ze ZŠ Václava Havla Poděbrady 5:0 a v turnaji jsme se tak umístili na 9. – 12. místě. V takovéto konkurenci je to slušné umístění a žáci zaslouží pochvalu za odvedený výkon.

Tým ZŠ Křinec: Smolík J. – Teslík T., Macoun M., Pařez M., Kindl J., Reich V. – Hájek M., Němec J., Thach H. Ch. Q., Prantl L.

Mgr. Raška Jan

Zanechte komentář