Florbalový turnaj 6. a 7. tříd a 1. stupně

V pondělí 5. prosince se žáci 6. a 7. tříd zúčastnili florbalového turnaje na Zimním stadionu v Nymburce. Do turnaje se přihlásilo 13 týmů z celého okresu. Ve skupině se naše škole střetla se ZŠ Václava Havla Poděbrady a ZŠ Komenského Nymburk. Oba tyto zápasy jsme prohráli 5:0 a 6:0. I přesto, díky šťastnému losu, jsme postoupili do čtvrtfinále, kde na nás čekal soupeř ZŠ Juventa Milovice, kterému jsme podlehli 3:0 a obsadili tak 9. – 12. místo.

Tým ZŠ Křinec: Hampl – Kordač, Kindl, Teslík, Kubišta – Buroň, Němec, Čihula, Peřina

V úterý 13. prosince se žáci 1. stupně (5., 4. a 3. třída) zúčastnili florbalového turnaje, který se tentokrát uskutečnil v hale ZŠ Komenského v Nymburce. Do turnaje se přihlásily pouze 4 týmy, a tak se mohlo hrát systémem každý s každým. První zápas jsme prohráli 10:0 se ZŠ Dymokury, následně jsme podlehli 16:0 ZŠ Komenského Nymburk a v posledním zápase 6:1 i týmu ze ZŠ Kounice.

Tým ZŠ Křinec: Kudláček Jan – Novotný Voj., Novotný Vá., Bareš, Bureš – Hajduk, Kudláček Jak., Pařez

Všichni zúčastnění žáci si zaslouží pochvalu. I když se nám nedařilo, tak kluci makali a snažili se. Alespoň si zkusili atmosféru turnajových zápasů a pochopili, že konkurence je vysoká, tudíž musí na sobě pracovat a postupem času se pokusit o zlepšení výsledků.

Mgr. Raška Jan

Zanechte komentář