O pohár městyse Křinec

Ve středu 8. června 2022 proběhl 12. ročník fotbalového turnaje O pohár městyse Křinec za účasti mužstev z Dymokur, Křince, Libice n. C. a Rožďalovic. Hrálo se tradičně na půlce fotbalového hřiště podle pravidel minikopané, a to systémem každý s každým. Letošním vítězem se staly podruhé za sebou Rožďalovice, před Libicí nad Cidlinou a Dymokury. Naši chlapci skončili tentokrát na posledním místě, když uhráli v turnaji pouze jediný bod. Všem našim mladým fotbalistům patří dík za reprezentaci naší školy. Zároveň bych chtěl poděkovat i místní TJ Křinec za poskytnutí zázemí pro konání turnaje a za práci, kterou odvádějí při přípravě mladých fotbalistů.

Mgr. Tomáš Veverka

Author:

Základní škola a Mateřská škola Křinec – příspěvková organizace. Školní 301, 289 33 Křinec.

Zanechte komentář