Žáci prvního stupně strávili týden 11. – 15. 5. na škole v přírodě u Trhové Kamenice. Celý týden se nesl v pirátském duchu. Počasí bylo sice místy chladnější, ale dětem dobrou náladu rozhodně nevzalo.
Děti zvládly pobyt bez rodičů na jedničku. I když se občas někomu zastesklo, paní učitelky se o všechny staraly s velkou péčí a podporou. Nechyběly hry, dobrodružství ani spousta společných zážitků.
Domů se malí piráti vrátili plni radosti, nových zkušeností a krásných vzpomínek.
Kapitánky Pavlína Brzobohatá a Veronika Novotná