Školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce

Dne 25. března 2022 proběhlo

školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce

pro kategorie I. A (6. a 7. třída) a II. A (8. a 9. třída).

Účast byla překvapivě vysoká. Své schopnosti komunikovat v angličtině si přišlo poměřit celkem 16 žáků, a přestože to byla pro všechny první zkušenost s touto soutěží, byly všechny výkony na velmi kvalitní úrovni.

V kategorii I. A zvítězila Veronika Dobešová ze 7. B. Na 2. místě skončil David Dytrych ze 7. A. Bronzové 3. místo pak sdíleli Radek Hamous a Kateřina Matějovská, oba ze 7. B.

V kategorii II. A bylo výsledné pořadí následující: 1. místo Jakub Vejvoda, 2. místo Jakub Nejedlý a 3. místo Martina Havlová, všichni z 9. třídy.

První z každé kategorie postupuje do okresního kola, které se bude konat už v pondělí 4. dubna 2022 v Poděbradech. Vítězům gratulujeme a přejeme mnoho štěstí v okresním kole. A všem dalším účastníkům děkujeme a doufáme, že si chuť věnovat se angličtině udrží i nadále.

DREAM BIG – WORK HARD – NEVER GIVE UP

Za porotu: Kateřina Tuláčková a Michaela Antošová

Zanechte komentář