Školní turnaj ve vybíjené

Ve čtvrtek 4. června 2026 se na škole uskutečnil turnaj ve vybíjené, kterého se zúčastnilo téměř 60 žáků od 3. do 9. třídy. Během celého dopoledne panovala příjemná sportovní atmosféra a všechny zápasy se nesly v duchu fair play. Žáci předvedli nejen své sportovní dovednosti, ale také vzájemný respekt a ohleduplnost vůči soupeřům.

Děkujeme všem hráčům za jejich nasazení.

 Veronika Novotná a Pavlína Brzobohatá

Leave a comment