Ve čtvrtek 4. června 2026 se na škole uskutečnil turnaj ve vybíjené, kterého se zúčastnilo téměř 60 žáků od 3. do 9. třídy. Během celého dopoledne panovala příjemná sportovní atmosféra a všechny zápasy se nesly v duchu fair play. Žáci předvedli nejen své sportovní dovednosti, ale také vzájemný respekt a ohleduplnost vůči soupeřům.
Děkujeme všem hráčům za jejich nasazení.
Veronika Novotná a Pavlína Brzobohatá