Sportovní den mládeže s TAJV v Křinci – tisková zpráva

Ve středu 12.4.2023 se uskutečnil 2. ročník národní soutěže Sportovní den mládeže s TAJV v Křinci na venkovním sportovišti ZŠ Křinec. Sportovní akce TAJV v Křinci patřila mezi 250 semifinálových turnajů v České republice. Účastníci se utkali v soutěžním pětiboji, který byl složen z fotbalu, florbalu, házené, frisbee a tenisu.

Z celkového vítězství na turnaji se zaslouženě radoval tým „Muslimové“, který byl tvořen z členů Jakub Smolík, Lukáš Petrtýl, David Novotný, David Jeřábek, Vojtěch Kudláček a Jan Kasala. Finalisté postupového turnaje v Křinci získali upomínkové diplomy, věcné odměny a mnoho dalších sponzorských cen. Společně s oceněním obdrželi hráči z Křince nominaci na závěrečný šampionát, Národní finále v Kladně, který se bude konat 9.12.2023 v Kladenské sportovní hale. Na Národním finále budou postupující finalisté reprezentovat zejména základní školu, městys Křinec a Středočeský kraj.

Sportovní den mládeže s TAJV v Křinci byl zrealizován za podpory městyse Křinec a partnerů soutěže.

Mgr. Jan Váňa

Organizátor soutěže

www.tajv.cz

Zanechte komentář