Sportovní den mládeže s TAJV v Křinci

 1. ročník oblíbené národní soutěže

Sportovní den mládeže s TAJV v Křinci

byl zrealizován ve čtvrtek 7.4.2022 v dopoledních hodinách na venkovním sportovišti místní ZŠ Křinec. Jednalo se o semifinálové kolo z celkového počtu 250 turnajů v České republice. Vybraných 50 žáků a žákyň ze základní školy vytvořilo celkem 10 smíšených týmů, které se na školním hřišti utkaly ve fotbale, florbale, házené, frisbee a tenise.

Nejlepší tým postoupil do závěrečného finále, kde na jeho členy čekal rozstřel o tři postupová místa. Z vítězství se nakonec zaslouženě radovali Martin Hájek, Karel Hlinovský a Lukáš Petrtýl. Finalisté semifinálového turnaje v Křinci získali upomínkové diplomy, věcné odměny a mnoho dalších sponzorských cen. Společně s cenami obdrželi finalisté vstupenku na závěrečný celorepublikový turnaj, Národní finále v Poděbradech, který se bude konat v předvánočním termínu 3.12. – 4.12.2022. Na tomto turnaji budou postupující hráči reprezentovat zejména základní školu, městys Křinec a Středočeský kraj. Vítěz Národního finále v Poděbradech převezme putovní pohár TAJV od ministra školství, mládeže a tělovýchovy, Mgr. Petra Gazdíka.

Sportovní den mládeže s TAJV v Křinci byl zrealizován za podpory Městyse Křinec, Krajského úřadu Středočeského kraje a partnerů projektu.

Mgr. Jan Váňa

Organizátor soutěže TAJV

www.tajv.cz

Zanechte komentář