Sportovní den mládeže v Křinci – 3. ročník

Ve čtvrtek, dne 6. června 2024, se na venkovním travnatém sportovišti uskutečnil třetí ročník národní soutěže Sportovní den mládeže v Křinci pro místní děti a žáky základní školy. Účastníci sportovního turnaje se v Křinci utkali v soutěžním pětiboji, který byl složen z fotbalu, florbalu, házené, frisbee a tenisu. Celkem se na začátku sportovní akce sešlo 8 týmů, které soutěžily o nejúspěšnější družstvo turnaje.

Celkové vítězství si na turnaji v Křinci odnesl tým „Predátoři“, složený z členů Josef Rulík, Jan Kudláček, Jan Hampl, Tomáš Teslík, Viktorie Novotná a Agáta Krausová. Stříbrné umístění vybojoval tým „Tygři“ a bronzovou příčku obsadil tým „Velká 6“. Úspěšní finalisté postupového turnaje byli odměněni medailemi, upomínkovými diplomy a řadou dalších sponzorských cen. Hráči z Křince, kteří se umístili na předních pozicích, obdrželi také nominaci k účasti na Národním finále v Kladně, které se bude konat dne 1. prosince 2024 v tamní sportovní hale. Na Národním finále budou postupující finalisté reprezentovat zejména základní školu a Křinec.

Sportovní den mládeže v Křinci se konal za finanční podpory městyse Křinec a partnerů soutěže.

Mgr. Jan Váňa

www.tajv.cz

 

Zanechte komentář