Sportovní den mládeže – výsledky

Ve středu 12. 4. 2023 se uskutečnil na naší škole Sportovní den mládeže pod vedením TAJV, Tréninková Akademie Jan Váňa, kterého se zúčastnilo 50 žáků školy od 1. do 8. ročníků. V první fázi soutěže se jednotlivci utkali v 5 disciplínách – házení/střílení na přesnost do branek (fotbal, florbal, házená, frisbee, tenis), kde sbírali body a podle nich byli pak rozděleni do 8 týmů podle výkonnosti. Ve druhé části turnaje se již vytvořené týmy utkaly proti sobě v zápasech (fotbal, florbal, házená, frisbee), kde se hrálo vyřazovacím systémem.

Motivace byla velká, jelikož se hrálo o pozvánku na finálový den, který se bude konat na Kladně, kam dorazí i hokejová legenda Jaromír Jágr. Po napínavých soubojích se nakonec z výhry radovalo družstvo složené z žáků Smolík J. (8.A), Petrtýl L. (6.B), Novotný D. (4.), Jeřábek D. (1.), Kudláček V. (2.) a Kasala J. (7.A).

Všichni žáci zaslouží pochvalu za předvedený výkon a budeme se těšit opět za rok.

Mgr. Raška Jan

Zanechte komentář