Výlet 7.A – Praha

Dne 13.6. navštívila třída 7.A Prahu. Hlavní cíle jsme měli dva, Petřín a Jumppark Zličín. Nejprve jsme vyjeli lanovkou na Petřín, po cestě jsme poprvé ten den uviděli panoráma Hradu. A pak hurá na pražskou ajfelofku. 299 schodů tam i zpět se podepsaly na našich nohách, všem se po slezení klepaly. Kdo se nehlásil, tak neslyšel otázku. Výhled ale stál zato – i panoráma Hradu podruhé. Chvíli na to jsme se rozesmáli v obludáriu, rozuměj v zrcadlovém ó-bludišti. Lanovkou a metrem na Zličín, do Jumpparku. Ještě nazout protiskluzové ponožky a hurá na trampošky. Hodinka úplně stačila. Vyhládlo nám a kalorie jsme doplnili v blízkém nákupním centru. Povedený den.

Author:

Základní škola a Mateřská škola Křinec – příspěvková organizace. Školní 301, 289 33 Křinec.

Zanechte komentář