Výlet 8.A. – Paintball

14. června vyjeli žáci 8.A na třídní výlet do Prahy. Tentokrát ani nešlo o poznávání krás našeho hlavního města, ale sami navrhli PAINTBALL. Zvolili si paintballové hřiště v Praze 5 Smíchově. Jenom potřebovali pedagogický doprovod. Po příjezdu do Prahy a cestou tramvají přes půl města byli na místě. Zde je přivítal jeden z organizátorů a začal jim vysvětlovat bezpečnostní pokyny. Potom se žáci navlékli do slušivých obstarožních vojenských maskáčů a dalších ochranných pomůcek a postupně se utkali ne třech typech hřišť. Někdo bojoval opatrně, jiný se do bojů vrhal bezhlavě a brzo putoval ze hřiště. V poměrně teplém pražském dnu se docela dobře bavili, a to byl cíl výletu. Nikdo se nezranil, většina z nich už má jasno o programu na třídní výlet příští školní rok. 

Vladimír Hojsák

Author:

Základní škola a Mateřská škola Křinec – příspěvková organizace. Školní 301, 289 33 Křinec.

Zanechte komentář