Zápis budoucích prvňáčků

Ačkoli do čarodějnic bylo ještě daleko, mohli jste tyto tajuplné bytosti potkat 12. dubna na chodbách naší školy. Ten den se konal zápis budoucích prvňáčků. Paní učitelky z prvního stupně a žákyně i žáci z osmých a devátých tříd se převlékli za čarodějnice a kouzelníky a malé žáčky provázeli labyrintem tajemných úkolů. Pro některé z těch malých to nebylo vůbec jednoduché, ale všichni se velice snažili a nástrahy jejich první velké zkoušky zvládli. Během odpoledne získávali za každý splněný úkol odznáček s čarodějným zvířátkem (sovou, kočkou, hadem, žábou, havranem, pavoukem, jednorožcem, netopýrem, ale našli se zde i králíci z klobouku). Na závěr si každé dítě odneslo spoustu dárečků.

Touto cestou bych ráda poděkovala všem, kteří se na této kouzelné akci podíleli přípravou a realizací.

A na Vás, malé čarodějnice a kouzelnice, čarodějové a kouzelníci, se těším 4. září v naší třídě čar a kouzel.

                                                                                                                              Marie Jeníková

Zanechte komentář