Živý betlém a zpívání v kostele sv. Jiljí

     Ve středu 17. 12. 2025 žáci prvního stupně připravili před kostelem sv. Jiljí živý betlém. Nechyběly postavy Tří králů, Josefa, Marie, anděla, ani pastýřů s živým oslíkem.

     Poté jsme se již tradičně přesunuli do kostela, kde děti zazpívaly nacvičené vánoční písně. Na kytaru doprovázel pan učitel Raška, na varhany paní učitelka Brzobohatá.

Všichni jsme si vystoupení moc užili a už teď se těšíme na příští rok.

 

Vánoční písně pro rok 2025:

⁕ Veselé vánoční hody

⁕ Pásli ovce valaši

⁕ Jak jsi krásné, neviňátko

⁕ Štědrý večer nastal

⁕ Zima je tu zas

⁕ Milióny přání

⁕ Půlnoční

Mgr. Pavlína Brzobohatá

Leave a comment